KTC d.d. nagradio naš vrtić!

Djelatnici KTC-a posjetili su nas u utorak, 30. travnja 2024. kako bi nam uručili vrijednu donaciju. Naime, naš vrtić izabran je uz još četiri vrtića kao pobjednik nagradnog natječaja “Za zelenu mladost 2024.” osvojivši tako uređenje vanjskog prostora vrtića u vrijednosti 1000 €. Ovaj se natječaj provodi u sklopu projekta društveno odgovornog poslovanja “KTC i vrtići ponovno u akciji” čiji je cilj kod najmlađih potaknuti svijest o važnosti okoliša te ih motivirati na igru na otvorenom.

Djeca su zajedno s odgojiteljicama i djelatnicima KTC-a posadila razno bilje, cvijeće i drveće, a sada nam još samo preostaje napraviti povrtnjak s povišenim gredicama u koje ćemo posijati donirane sjemenke povrća te posijati travu na dječjem igralištu.

Osim mirisnog cvijeća i bilja, KTC je djecu razveselio i loptama, kamionima, vrtnom kućicom te dječjim lopatama, kanticama i grabljama za rad u povrtnjaku.

Veliko hvala KTC-u na dodijeljenoj nagradi koja će naš vrtić učiniti šarenim i veselim mjestom za dječju igru.

U galeriji možete pogledati kako nam je bilo u akciji sadnje biljaka kao i video kojim smo osvojili nagradu.

Jelovnik