Obavijest o prekidu rada produljenog boravka vrtića

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da slijedom prestanka trajanja Projekta 3,2,1… KRENI! od utorka, 03. listopada 2023. godine vrtić više neće imati produljeno radno vrijeme te će ponovno raditi redovno od 5:30 do 17:00 sati.

Uvidom u broj djece koja su koristila uslugu produljenog boravka posljednjih mjesec dana te prema rezultatima ankete o radnom vremenu roditelja i potrebom za produljenim radom vrtića, zaključeno je da u ovom trenu nema stvarne potrebe za produljenim radom ustanove.

Ukoliko se tijekom godine javi potreba za istim, vrtić će nastojati ponovno produljiti radno vrijeme kako bi odgovorio na potrebe roditelja. Zahvaljujemo Vam na razumijevanju!

https://vrticijaslice-zlatarskozlato.hr/wp-content/uploads/2023/10/Obavijest.pdf

Jelovnik